Nossa squadra / Contacts

Walter Bernegger

Directer e manader sparta producziun
commember da cader

w.bernegger@ee-en.ch

Armon Scandella

Manader administraziun e finanzas
commember da cader

a.scandella@ee-en.ch

Peder Sem

Manader sparta transport
commember da cader

p.sem@ee-en.ch

Domenic Bott

Cusgliader da sgürezza /
manader da proget /
respunsabel per il sistem EDM e EED
d.bott@ee-en.ch

Jon Armon Tönett

Respunsabel sistem NIS /
manisaziun /
tecnica da protecziun
ja.toenett@ee-en.ch

Jachen Andri Florineth

Respunsabel pella sgürezza /
Monteur fibra da vaider

ja.florineth@ee-en.ch

Richard Parli

Respunsabel quints da forza ed aua
montör da quintadurs /
leger giò quintadurs

r.parli@ee-en.ch

Rino Giacomelli

Cusgliader da sgürezza


r.giacomelli@ee-en.ch

Andri Pedotti

Maschinist /
gruppa rait

a.pedotti@ee-en.ch

Blendi Muslija




Substitut gruppa rait

Curdin Sem




Manader gruppa rait

Federico De Stefano




Monteur da quintadurs

Getoarb Muslija




Gruppa rait

Gian Marco Castellazzi




Giarsun gruppa rait

Annemarie Scandella




Nettiadra

in memoria

Constant Pazeller




EE ENERGIA ENGIADINA - Bagnera 171 - 7550 Scuol - Tel. 081 861 23 00 - info@ee-en.ch